Email icon  info@dls-logistics.pl   Telefon Symbol +48 52 5622 839
Telefon Symbol +48 58 6673 340

,
wiadomość ikona

dls – spedycja lądowa i morska

Spedycja dls istnieje od 30 lat i z sukcesem działa w branży transportu drogowego.

Od momentu założenia naszej firmy wiele się zmieniło. W początkowej fazie działalności byliśmy wyłącznie firmą spedycyjną. Dziś jesteśmy ekspertem w dziedzinie rozwiązań transportowo-logistycznych i posiadamy własny,  pokaźny tabor.

Pracownicy oddziałów dls w Niemczech zawsze znajdą najlepsze rozwiązanie logistyczne, które umożliwi pewny i bezpieczny transport Państwa ładunków.

250 wysoko wykwalifikowanych pracowników troszczy się o niezwłoczne realizowanie zleceń jednocześnie zapewniając stałego partnera do rozmów, który zna Państwa bieżące potrzeby.

Wykorzystując najnowocześniejszą technologię informatyczną dysponujemy codziennie ponad 450-ma własnymi zestawami i pokaźną ilością na stałe wyczarterowanych pojazdów.

Nasza Firma oferuje międzynarodowe transporty drogowe, transport morski oraz wyspecjalizowane transporty chłodnicze. Jesteśmy Państwa profesjonalną firmą transportową w Niemczech, która zawsze bezpiecznie dowiezie od startu do mety nawet najbardziej niebezpieczne towary.

 

Naszym celem jest niesienie korzyści każdemu naszemu Klientowi. Mówimy w jego języku i utożsamiamy się z jego zleceniami, życzeniami, produktami oraz problemami.”

 

    

 


Zapytanie ofertowe
Zapytanie ofertowe

Prosimy o kontakt!
Chętnie Państwu pomożemy.

Chcą Państwo złożyć niezobowiązujące zapytanie transportowe? Proszę do nas zadzwonić lub napisać wiadomość! Nasz personel chętnie Państwu pomoże.

Galeria zdjęć DLS
Film o nas podgląd wideo
Zapraszamy do DLS Cargo
Nasze certyfikaty
Nasze certyfikaty
Zaufali nam:        
Nasi klienci
Wszyscy klienci

Jesteśmy w drodze w Europie

Kooperując z naszymi oddziałami w Niemczech i Polsce, zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania logistyczne dla naszych klientów.

ciężarówka
map Niemcy: Siek Niemcy: Poczdam Polska: Gdynia Polska: Świecie

.