Email icon  info@dls-logistics.pl   Telefon Symbol +48 52 5622 839
Telefon Symbol +48 58 6673 340

,
wiadomość ikona

dls transport kolejowy

Transport kolejowy jest w dalszym ciągu jedną z najkorzystniejszych i najbardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw, która umożliwia przesyłki towaru w dużych ilościach. Jesteśmy ekspertami w zakresie transportów kolejowych. Chętnie zorganizujemy także Państwa transport drogą kolejową.

Nasza oferta obejmuje:

  • Załadunki intermodalne na wagon lub kontener
  • Nadzór przeładunków na szeroki tor na granicy PL / BY
  • bardzo dobre kontakty z kolejami prywatnymi i państwowymi
  • Organizacja transportów składów całopociągowych
  • Szeroką gamę usług
  • Usługi celne
  • Międzynarodowa kadra pracownicza – 9 języków

Przeniesienie dużej części transportu towarowego na tory jest od wielu dziesięcioleci celem polityki. Obecnie wygląda na to, że cel, jaki został postawiony jest coraz bliżej osiągnięcia. Transporty kolejowe będą nadal wzrastać. Istnieje wiele przykładów, które pokazują, że transport kolejowy ma dużo plusów względem transportu morskiego, przede wszystkim prędkość - transport kolejowy do Chin jest dużo szybszy niż morski.

Wiele nowych tras w transporcie towarowym

W czasie kiedy transport lotniczy znajduje sie w stagnacji lub sie zmniejsza a armatorzy narzekają na liczbę ładunków zwrotnych, to zwiększa sie liczba transportów kolejowych w wielu europejskich relacjach. Pociągi towarowe jeżdżą od południa na północ i ze wschodu na zachód.

Zalety transportu kolejowego

Na dzień dzisiejszy transporty kolejowe są drugą najczęściej stosowaną metodą transportu. Korzyści są szczególnie dla środowiska oraz polityki drogowej. Transporty kolejowe są bezpieczne, niezawodne oraz chronią środowisko przed nadmierna emisja CO2. Ponadto, szyny kolejowe zajmują znacznie mniejsza powierzchnie niż sieć drogowa.

Zapytanie ofertowe
Zapytanie ofertowe

Prosimy o kontakt!
Chętnie Państwu pomożemy.

Chcą Państwo złożyć niezobowiązujące zapytanie transportowe? Proszę do nas zadzwonić lub napisać wiadomość! Nasz personel chętnie Państwu pomoże.

Galeria zdjęć DLS
Film o nas podgląd wideo
Zapraszamy do DLS Cargo
Nasze certyfikaty
Nasze certyfikaty
Zaufali nam:        
Nasi klienci
Wszyscy klienci

Jesteśmy w drodze w Europie

Kooperując z naszymi oddziałami w Niemczech i Polsce, zawsze znajdujemy najlepsze rozwiązania logistyczne dla naszych klientów.

ciężarówka
map Niemcy: Siek Niemcy: Poczdam Polska: Gdynia Polska: Świecie

.